zpsmuz.pl

REGULAMIN IX OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU CZYTANIA NUT GŁOSEM

REGULAMIN

IX OGÓLNOPOLSKIEGO

KONKURSU CZYTANIA NUT GŁOSEM

dla uczniów szkół muzycznych II stopnia

 

 

 

  1. Konkurs organizowany jest przez Zespół Państwowych Szkół Muzycznych
    im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie, pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej. ..

     REGULAMIN-IX-OKCzNGl-[22-24.11.2017]-i-karta-zgloszenia.pdf



 

 


PRZESŁUCHANIA  ETAPU  PIERWSZEGO

 

 

 

26. 11. 2015 (czwartek)

 

 

 

 

 

 

godz. 10.00

 

Olivia Bujnowicz

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 10.20

 

Aleksandra HAŁACZKIEWICZ

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 10.40

 

Angelika MALERCZYK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Bożena Sładek

 

 

godz. 11.00

 

Barbara GRZYBEK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Dorota Bywalec

 

 

godz. 11.20

 

Julia NIKOLISZAK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Aldona Swoboda

 

 

godz. 11.40

 

Beata OGRYZEK

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Dorota Bywalec

 

 

przerwa

 

 

godz. 12.20

 

Natalia PŁONKA

 

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II st. im. K. Szymanowskiego
w Katowicach

 

Nauczyciel: mgr Aldona Swoboda

 

 

godz. 12.40

 

Franciszek SIWY

 

Diecezjalna Szkoła Organistowska II st. w Gliwicach

Nauczyciel: mgr Maciej Łoś

 

 

godz. 13.00

 

Maciej WOLNY

 

Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Żywcu

 

Nauczyciel: mgr Zofia Ilczuk

 

 

godz. 13.20

 

Jakub KOPEĆ

 

Samorządowa Szkoła Muzyczna II st. w Skierniewicach

 

Nauczyciel: mgr Agnieszka Mikołajczyk

 

 

przerwa

 

 

godz. 15.00

 

Kinga Nowak

 

Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie

 

Nauczyciele: dr Agnieszka Draus i mgr Magdalena Silberring

 

 

godz. 15.20

 

Patryk PFEIFER

 

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I I II st. im. F. Chopina w Bytomiu

 

Nauczyciel: mgr Magdalena Podstawska

 

 

godz. 15.40

 

Anna CHRUŚCIEL

 

Zespół Szkół Muzycznych im. I. J. Paderewskiego w Tarnowie

 

Nauczyciel: mgr Krzysztof Kania

 

 

godz. 16.00

 

Łukasz DRIAŃSKI

 

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. L. Różyckiego w Kielcach

 

Nauczyciel: mgr Anna Maciejewska

 

 

 

 

 

Ogłoszenie listy uczestników II etapu nastąpi 26.11.2015 około godz. 16.45

 

 

 

(po zakończeniu przesłuchań etapu I)

 

 

 


 

II etap rozpocznie się 27.11.2015 (piątek) o godz. 9.00